Volwassenenworkshop | Ex libris - Maak je eigen stempel!
De kunstenaars van de Amsterdamse School hadden vaak een eigen ex libris, een mooie term voor een eigendomsmerkje dat in een boek wordt gestempeld. Vaak waren dat echte kunstwerkjes. Tijdens deze workshop leer je hoe je zelf zo’n mooie ex libris maakt. Ben je iemand die vaak boeken uitleent (terwijl ze weer terugkrijgen een heel ander verhaal is), wil je jouw favoriete boeken iets persoonlijks geven, zoek je nog een bijzonder verjaardagscadeautje of heb je gewoon zin om iets moois te maken? Dan is deze workshop voor jou!
Meer data
Nieuwsbrief
Het Schip in de media
Het Schip in de media
10 pagina's in De Standaard over de Amsterdamse School
In het weekend van 6 juni 2026 stond in de weekendbijlage van De Standaard een artikel van maar liefst tien pagina's over de Amsterdamse School.
Expositie museumcafé van Leendert Vooijce haalt Het Parool
Het Parool besteedt deze week aandacht aan het videokunstwerk 'chop wood, carry water', dat tot en met 12 juli 2026 te zien is in het Museumcafé van Museum Het Schip.

