Lezing | De Curator Vertelt: Het Paradijs van de Arbeider (inclusief entree)
Gedurende de looptijd van de tentoonstelling Het Paradijs van de Arbeider: Tuindorpen en Tuinsteden vindt onder de noemer De Curator Vertelt een reeks verdiepende lezingen plaats. Sluit aan en leer meer over de tuinstadbeweging, vraag de curator het hemd van het lijf en krijg een uniek kijkje achter de schermen.
De lezing begint om 15:00 uur en duurt ca. 45 minuten. Toegang tot het museum (inclusief rondleiding) is inbegrepen bij dit ticket.
Nieuwsbrief
Het Schip in de media
Het Schip in de media
Elegance interviewt junior curator Vrouwen van de Amsterdamse School
Elegance ging onlangs in gesprek met Loulou Kokkedee, junior curator van de komende tentoonstelling 'Ongekend Talent: Vrouwen van de Amsterdamse School'. Welke ontdekkingen heeft zij gedaan, wat is haar favoriete object en wat kunnen we leren van het verleden?
Museum Het Schip getipt in Het Parool
ArtZuiddirecteur Cintha van Heeswijck tipte dit weekend Museum Het Schip in Het Parool.
